Hacı Turan öncülük etti: Ankara'daki 3 belediyeye daha hizmet yağacak.

Hacı Turan öncülük etti: Ankara'daki 3 belediyeye daha hizmet yağacak.

Ankara'ya hizmet gayesiyle çıktığı yolda önemli projelere öncülük eden AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan, şimdi de Ayaş, Beypazarı ve Haymana ilçe belediyelerine hizmet için kolları sıvadı.

Kaynak: Hacı Turan öncülük etti Ankara’da belediyelere hizmet yağacak.

Ankara'ya hizmet gayesiyle çıktığı yolda önemli projelere öncülük eden AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan, şimdi de Ayaş, Beypazarı ve Haymana ilçe belediyelerine hizmet için kolları sıvadı. Yapılacak olan yeni hizmetler Ankaralıların hayatına olumlu yönde katkı yapacak.

SAMİMİ BİR ZİYARET

AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan hizmet atağında Ankara’daki belediyelere destek vermeye devam ediyor. Ayaş, Beypazarı ve Haymana Belediye başkanları ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nu ziyaret eden Hacı Turan belediyelere yapılması gereken projeler için Bakan Kasapoğlu’ndan onay aldı. Gerçekleşen ziyarete Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan, Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş, Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan ve Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut katıldı. Sıcak ve sohbet havasında geçen ziyarette hem korona virüs gündemi değerlendirildi hem de yeni yatırımlar masaya yatırıldı.

KASAPOĞLU’NDAN ONAY

Gerçekleşen ziyarette konuşan AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan, “Üç belediye başkanımızla birlikte Bakanımızı makamında ziyaret ederek firik alış verişinde bulunup yeni yatırımlar için destek istedik. Haymana ilçemiz için gençlik merkezi, 1 adet sentetik saha, 12 mahalleye futbol sahası, Ayaş belediyemiz için gençlik merkezi, Beypazarı Belediyemiz için yüzme havuzu ve spor tesisi taleplerimizi ilettik. Taleplerimizi olumlu karşılayıp gerekli desteği vereceğini belirten sayın bakanımıza ve çalışma ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

 

Diğer Haberler