Kırşehirde Bulunan Basın Mensupları Vali İbrahim Akını Ziyaret Etti. Ziyarette Memleket Gazetesi Sahibi Murat Sürmeli Ahi Televizyonu Genel Müdürü Mesut Dalkılıç Kırşehir Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Havva Karakaya Çınar Gazetesi İmtiyaz Sahibi Aydın Kahraman Umut Medya Şirketler Grubu Ve Aşıkpaşa Gazetesi, Umut Gazetesi Sahibi Şerafettin Uğurlu Katıldı.

Kırşehirde Bulunan Basın Mensupları Vali İbrahim Akını Ziyaret Etti

Ziyarette Memleket Gazetesi Sahibi Murat Sürmeli Ahi Televizyonu Genel Müdürü Mesut Dalkılıç Kırşehir Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Havva Karakaya Çınar Gazetesi İmtiyaz Sahibi Aydın Kahraman Umut Medya Şirketler Grubu Ve Aşıkpaşa Gazetesi, Umut Gazetesi Sahibi Şerafettin Uğurlu Katıldı.

Ziyaret Karşılıklı İstişareler İçerinde Geçti

Ziyarette Basının Sorunları Ve Ülke Genelinde Ve İlimizde Korona Virüsüne Karşı Alınan Tedbirler Konuşuldu.

İlimizde Bulunan Basın Mensupları Vali İbrahim Akına İlimizde Korona Virüsü Vakasının Çok Yaşanmadığını Alınan Tedbirlerin Bunu Çok Etkilediğini Ama Son Zamanlarda Mucur İlçemizde İstenmeyen Bir Vaka Yaşandığını Bu Vakanında İl Dışında Gelen Bir Ailenin Mucurda İstenmeyen Bir Şekilde Çevresine Yayması Sebep Olduğunu ve çok hızlı bir şekilde gerekli tedbir ve önlemlerin alındığını söylediler.

Bu Olaydan Sonra İlimizde Vaka Olmadığını Dile Getiren Basın Mensupları Ülke Genelinde Maskesiz Gezmenin Yasaklanmasının Ardından İlimizde Böyle Bir Kararın Alınmasının  Yerinde Olduğunu Söylediler.

Ziyarette İlimizde Tekrar İkinci Dönem Görevine Devam Eden Vali İbrahim Akın'a Tekrar Görevine İki Yıl Daha Devam Edeceğinden dolayı İlimiz Basın mensupları  Valimiz İbrahim Akına görevinin tekrar Hayırlı Olaması Temennisinde Bulunuldular.

 

Diğer Haberler