Ankara Milletvekili hemşehrimiz Hacı Turan ile Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz müjdeyi aldı TOKİ Mucur’a 250 konut yapılacak

Ankara Milletvekili hemşehrimiz Hacı Turan ile Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz müjdeyi aldı TOKİ Mucur’a 250 konut yapılacak.

 TOKİ (Toplu Konut İdaresi) Başkanı Ömer Bulut, Mucur ilçemize toplam 500 konut yapacaklarını, bunun 250’sini ilk etapta gerçekleştireceklerini açıkladı. AK Parti Ankara Milletvekili Kırşehirli hemşehrimiz Hacı Turan, AK Partili Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz’ı makamında kabul eden  Ankara Milletvekili hemşehrimiz Hacı Turan ile Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz müjdeyi aldı TOKİ Mucur’a 250 konut yapılacak TOKİ (Toplu Konut İdaresi) Başkanı Ömer Bulut, Mucur ilçemize toplam 500 konut yapacaklarını, bunun 250’sini ilk etapta gerçekleştireceklerini açıkladı. AK Parti Ankara Milletvekili Kırşehirli hemşehrimiz Hacı Turan, AK Partili Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz’ı makamında kabul eden TOKİ Başkanı Ömer Bulut ziyarette Mucur’a yapılması planlanan 500 konutluk proje ile ilgili görüş alışverişinde bulundular. TOKİ Başkanı Bulut, iki etap halinde Mucur’a toplam 500 konutun yapılacağı Şahin Tepesi Mevkiine bu yıl ilk etapta 250 konutun ihalesinin yapılacağı ifade etti. Milletvekili Hacı Turan ve Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, kendilerine gerekli müjdeyi veren TOKİ Başkanı Ömer Bulut ve ekibine teşekkür ettiler.

 

AK Parti Ankara Milletvekili Kırşehirli hemşehrimiz Hacı Turan, AK Partili Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz’la birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı makamında ziyaret etti. Milletvekili Hacı Turan ile Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz ziyarette Mucur Organize Sanayi Bölgesi yatırımını görüşerek, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’tan destek istediler. Turan ve Yılmaz, Bakan Varank ve […] AK Parti Ankara Milletvekili Kırşehirli hemşehrimiz Hacı Turan, AK Partili Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz’la birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı makamında ziyaret etti. Milletvekili Hacı Turan ile Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz ziyarette Mucur Organize Sanayi Bölgesi yatırımını görüşerek, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’tan destek istediler. Turan ve Yılmaz, Bakan Varank ve ekibine ilgileri nedeniyle teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler. SPOR BAKAN YARDIMCISINA ZİYARET AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş’ı ziyaret ettiler. Ziyarette Mucur eski Karayolları binasının olduğu yere 500 kişilik kapalı spor salonu yapımının yatırım planına alındığı sözünü alan Milletvekili Turan ve Başkan Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu başta olmak üzere Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş ve ekibine teşekkür ettiler.

Diğer Haberler