Ahi Televizyonu Vali İbrahim Akın’ı Ziyaret Etti

Kısa süre önce Kırşehir Valisi olarak görevine atanan İbrahim Akın’a Ahi Televizyonu bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarete Ahi Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan başta olmak üzere Ahi Televizyonu personelleri Cansu Kılınç, Zahide Vural Mesut Dalkılıç ve Cihad Yaşlıgöz katıldı. Personeller ile tek tek tanışan Vali İbrahim Akın’ın güler yüzlü hali gözlerden kaçmadı.

Kırşehir Valisi İbrahim Akın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Ahi Televizyonu ailesine göstermiş olduğu içtenlik ve samimiyetten dolayı Ahi Televizyonu sahibi Hasan Eraslan ve personelleri Vali AKIN’a teşekkürlerini illetti

Gerçekleştirdikleri nazik ziyaretlerinden dolayı Ahi Televizyonu’na teşekkürlerini ileten Vali İbrahim Akın” Kırşehir’de gördüğüm kadarı ile basın oldukça güçlü. Kırşehir ile ilgili izlenimlerimi soran yakınlarıma, arkadaşlarıma ve “Hayırlı olsun” demek için telefon edenlere Kırşehir’ de bulunan güçlü medya ağını anlattığımda oldukça şaşırıyorlar. Basının güçlü olması Kırşehir için bir ayrıcalık. Gün içerisinde birçok basın mensubu arkadaşlar ziyaretimize geliyor. Buda bizi oldukça mutlu ediyor. Sizlerde ince bir davranış göstererek “”Hayırlı olsun, Hoş geldiniz “dileklerinizi ilettiniz hepinize teşekkür ediyorum “ ifadelerini kullandı.

Diğer Haberler