Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya’dan Rektör Karakaya’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Üniversite Rektörlüğü görevine yeniden atanan Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya ile CHP Kırşehir İl Başkanı Baran Genç hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Üniversite Rektörlüğü görevine yeniden atanan Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya ile CHP Kırşehir İl Başkanı Baran Genç hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin çok önemli başarılara imza attığını dile getiren Kaya, üniversitenin yaptığı ve yapacağı çalışmalarına her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. Kaya, Üniversite Rektörlüğü görevine yeniden atanan Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya ikinci döneminde başarılar diledi.

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya’ya ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin tüm kurumlarla işbirliği içerisinde çalıştığını belirtti.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin bölgesel kalkınma odaklı çalışmaları önemsediğini dile getiren Rektör Karakaya, Kırşehir’in ve üniversitenin gelişmesi ve daha ilerilere yükselebilmesi için her türlü çalışmayı istişareler ile yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Diğer Haberler