Bağımlılık İle Mücadele İlçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

İçişleri Bakanlığı koordinesinde Türkiye genelindeki ilçelerde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen Bağımlılık İle Mücadele İlçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Kaymakam Furkan Korkusuz Başkanlığında, Kaman Kaymakamlık Toplantı Salonunda, Kaman ve Akpınar'dan ilgili kurum amirlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İçişleri Bakanlığı koordinesinde Türkiye genelindeki ilçelerde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen Bağımlılık İle Mücadele İlçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Kaymakam  Furkan Korkusuz Başkanlığında, Kaman Kaymakamlık Toplantı Salonunda, Kaman ve Akpınar'dan ilgili kurum amirlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Kaymakam Korkusuz toplantıda konunun önemine dikkat çekerek, bağımlılık ile mücadelenin sadece polisiye tedbirlerle değil kurumlar arası iş birliği ile yapılabileceğinin, mücadelenin okul, aile, sosyal çevre gibi birçok alanda yapılması gerektiğinin önemini vurguladı. Özellikle gençlerimizin madde bağımlılığından uzak tutulması için tüm kurumlarımızın üzerine düşen görevleri titizlikle yerine getirmeleri ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi sağlıklı birer birey olarak yetiştirmenin gayreti içerisinde bulunulması gerektiğini belirtti.

Diğer Haberler