BAŞKAN EKİCİOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Kırşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Selahattin Ekicioğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Kırşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Selahattin Ekicioğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu görevi devralmasıyla birlikte toplumun her kesiminden başlayan “Hayırlı Olsun” ziyaretleri devam ediyor. 

Başkanlık katına gelen vatandaşların tamamını makamında kabul eden Başkan Ekicioğlu kurum ve kuruluşlardan da ziyaretler gerçekleşiyor. Hayırlı olsun ziyaretinde bulunan vatandaşlar gün boyunca tebrik ziyaretlerini sürdürüyor.

Ziyaretlerden oldukça memnuniyet duyan Başkan Ekicioğlu “Kırşehir halkı bana güvenerek, beni başkanlık makamına layık gördü. Halkımın bana vermiş olduğu bu emanet bana daha büyük sorumluluk yükledi. Aldığım sorumluluğun bilincinde olup, Kırşehirlilere hizmet etmeye devam edeceğim.

İlk gün söylediğimiz gibi “Görevde bulunduğumuz süre içerisinde liyakatli yönetim, daima şeffaf, dürüst, adil, insan odaklı ve kamu çıkarını esas alan yönetim anlayışını ilke edindik. Güzel bir şehir, güler yüzlü bir şehir, liyakatli bir belediye, bütün projelerinde gülen insanlar istediklerini kaydeden Ekicioğlu,  İnsanları mutlu edeceğiz. Hiç kimseyi kırıp incitmeyeceğiz. Çıktığımız bu yolda bizleri destekleyen tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum dedi.

Diğer Haberler