CHP 3. Seçim Koordinasyon Merkezini Açtı

CHP. 3. seçim koordinasyon merkezinin açılışını büyük bir kalabalık katılımla açtı.

CHP 3. Seçim Koordinasyon Merkezini açılışında Ankara Millet Vekili Yıldırım Kaya, Kırşehir CHP Millet Vekili Metin İlhan Chp Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu, CHP Kırşehir İl Başkanı Şeref Baran Genç ve çok sayıda partililer katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Kırşehir Belediye Başkan adayı Selehattin Ekicioğlu arkadaşlarımın desteği beni çok mutlu etti özellikle bu iki siyasi partinin ellerinin kenetlenmesi beni çok mutlu etti.

Bu iki partinin birleşip beni aday göstermeleri beni daha çok mutlu etti. Diğer taraftan bu kenti nasıl yöneteceksiniz diye soranlar var biz herkesi dinleyeceğiz ve ortak akılla yöneteceğiz biz bu şehri ana faktör bizim baktığımızda 70 proje biz bu parayı nereden bulacağız diye soranlara arkadaşlarımız bu konuyada dğindiler tabi biz bu projeleri hayali olaak yazmadık bu projelerin maliyeti ney geliri ney gideri ney belediyenin tamaman verileri üzerinden konuşacağız.

bizim belediye başkanı seçildikten sonraki projemizin maliyeti 100 milyon tl. belediyenin bütçesi 1 yılda 220 milyon tl. 5 yılda 1 milyar 100 milyon tl geliri var ve bunun 100 milyon tl sini biz bu projelere harcayacağız "dedi.

Diğer Haberler