Defterdar Balcı’dan Esob’a Ziyaret

Vergi Haftası Dolayısı İle Kırşehir Defterdarı Yusuf Balcı Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Bahamettin Öztürk’ü ziyaret etti.

Vergi Haftası Dolayısı İle Kırşehir Defterdarı Yusuf Balcı Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Bahamettin Öztürk’ü ziyaret etti.

Kırşehir Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Bahamettin Öztürk Ahi Televizyonumuza yaptığı açıklamada 1990 yılından bu tarafa vergi haftası olarak 30 yıldır kutlanmakta. Küçük esnaf olaraktan 30 yıldır ve daha öncesi yıllardan vergimizi veriyoruz ama şimdi vergimizi bilinçli olaraktan veriyoruz esnafımız devletimizin yanında ve Kırşehir’li olaraktan ver birlik başkanı ve teşkilatı olaraktan defterdarımız Yusuf Balcı göreve geldiği günden bu güne kadar her zaman yanımızda oldu.

Küçük esnafa elinden geldiği kadar yardımcı oldubelirli şeylerde 9 Bin Lira’nın altında ve ya üstünde vergilerde elimizden geldiği kadar basit usulde tuttuğumuz defterlerde defterdar bey her zaman bizim yanımızda oldu yardımcı oldu.

Bizler Kırşehir esnafı olaraktan da bunun bilincindeyiz bu ülkenin kalkınması için bu bayrağın altında yaşıyorsak bilinçli bir şekilde 30 yıldır vergilerini veriyorlar ve 30’cu yılını kutladığımız vergi haftası başta defterdarım müdürlerim olmak üzere hepimize ve Kırşehir halkına ve Türkiye’mize hayırlı uğurlu olsun. İnşallah bilinçli bir şekilde herkes elinden geldiği kadar vergilerini veriyor biz bunu bilinçlendirdik.

Aşağı yukarı basit usulde 1500’e yakın defterimiz var Kırşehir esnafı vergisini bilinçli bir şekilde vermeye çalışıyor. Ben teşkilat olaraktan vergi haftanızı kutluyorum”dedi.

Diğer Haberler