ESOB Esnaflarla İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odasına Bağlı 19 Esnaf Odası Başkanı İftar yemeğinde bir araya geldi.

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odasına Bağlı 19 Esnaf Odası Başkanı İftar yemeğinde bir araya geldi.

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odasına bağlı 19 oda başkanları bir araya gelerek iftar yemeğinde bi araya geldiler.

Düzenlenen İftar yemeğinde Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğu, Kırşehir Müftüsü Mehmet Yaman,  Kırşehir Ticaret Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz, Esnaf Odaları Başkanları ve çok sayıda esnaf katıldı.

 

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahamettin Öztürk iftar yemeği sonrası bir konuşma yaptı konuşmasında şu sözlere yer verdi; Bu günkü iftar yemeğimize hepiniz hoş geldiniz Sayın valim her yıl 12 ayın sultanı 1 ay tuttuğumuz ramazanda birlik ve beraberliğimizin değişmemesi için her yıl böyle bir yemek düzenliyoruz.

Birbirlerimizi bayram dada bayram sonrası ve bunun için birlikte böyle bir iftar düzenledik bizleri de kırmadınız davetimize geldiniz şahsınıza Belediye Başkanımıza sayın Müftümüze ve Oda Başkanlarına Ticaret Odası Yönetimi ve arkadaşlara denetimine, disiplinine hepsine şahsım ve teşkilat adına teşekkür ediyorum.

Allah birliğimizi dirliğimizi bozmasın tabi biz bu bayrağı aldığımızda zamanında birlik başkanı Kenan Kerimoğlu'ydu ve Kenan beyden sonra aldık ve bu bayrağı götürüyoruz Kenan beyinde büyük hizmetleri oldu rahmetli Ahi Babanında büyük hizmetleri oldu bundan üç dört gün öncede Ahi Babanın ölüm yıldönümüydü Ahi Babanın adına bir iftar yemeği verdik.

Bu günde böyle bir iftar yemeği düzenledik hep birlikte oda başkanlarımızın hepsi katıldı Sayın Valim 19 tane odamız var bir odamızın biri şube olaraktan görünüyor. Aşağı yukarı 8400 üyemiz var 6400' faal durumda.

Seçildiğimiz günden itibaren "ben değil biz" dedik ve biz olaraktan Kırşehir'i çok seviyoruz Kırşehir insanını, Kırşehir halkını, Kırşehir Esnafını ve başta mülki amirimiz Vali bey olmak üzere gecenin ikisinde üçünde ne olursa olsun Kırşehir sorunlarında ne olursa olsun Kırşehir esnafı emirlerinizdedir. Biz Bayrağımızı, Vatanımızı, Milletimizi seviyoruz ben değil biz diyoruz bizleri kırmadığınız için geldiğiniz içinde teşekkür ediyorum"dedi.

Diğer Haberler