Hasan Eraslan'dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Bugün Sizlerin Emeklerinizin Tanınma Günü. Mesleki Hak Ve Hürriyetlerinizi Elde Edişinizin Yıl Dönümü. Kutlu Olsun.

Bugün Sizlerin Emeklerinizin Tanınma Günü.  Mesleki Hak Ve Hürriyetlerinizi Elde Edişinizin Yıl Dönümü. Kutlu Olsun.


Haber Almak, Haberdar Olmak En Temel İnsani İhtiyaçlardan Biridir. İletişim Teknolojilerinin Hayatımızı Sardığı Günümüzden Geriye Doğru Baktığımızda, Bu İhtiyacın İnsanlık Tarihi Kadar Eski Olduğunu Görüyoruz. Matbuat, Basın, Medya Derken, Bugün Hayatımıza Giren Yeni İletişim Teknolojileriyle Birlikte, Söz Konusu İhtiyacın Artarak Devam Ettiği Bir Gerçek.


Bu Anlamda Sizler, Yüzlerce Yıllık Meslek Ahlakı Çerçevesinde, Yeni İletişim Teknolojileriyle De Rekabet Ederek, Halkımızın Kanaat Ve Beklentilerini, Doğru Ve Tarafsız Bir Şekilde Gündeme Taşıyorsunuz. İyiyi Kötüyü, Yanlışı Doğruyu, Olanı Olması Gerekeni, Hayata Dair Ne Varsa Gündeme Taşıyorsunuz. Gece Gündüz Demeden Çalışıp Toplumumuzun Bilgi İhtiyacını Karşılıyor, Çok Kıymetli Bir Görevi Yerine Getiriyorsunuz. Büyük Emekler Vererek, Hem Çok Önemli Bir Kamu Hizmeti Veriyorsunuz Hem De Toplumsal Hafızamızı Tarihe Not Düşüyorsunuz.

Yaptığımız Her İşte, Attığımız Her Adımda, Bu Şehir İçin, Bu Ülke İçin Yapılan Her Güzel İşte Sizlerin De Çok Büyük Katkınız Var. İçtenlikle İfade Ediyorum.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Vesilesiyle,  Tüm Çalışan Gazetecilerimize Teşekkür Ediyorum. Şehrimize, Ülkemize Ve Milletimize Katkılarının Aynı Duyarlılıkla Devam Etmesini Temenni Ediyorum.
Bu İnanç Ve Düşüncelerle, Daha İyi Çalışma İmkân Ve Koşullarına Kavuşmanızı Temenni Ediyor, Tüm Basın Çalışanlarının,  Ahi Televizyonu, Meslektaşlarımın, Mesai Arkadaşlarımın 10 Ocak ‘Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutluyorum.

Hasan Eraslan Ahi Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı

Diğer Haberler