Hasat mevsimi sebebiyle çiftçilerimize kolaylık

Kırşehir’de hasat mevsimin gelmesi dolayısıyla İl Özel İdaresi katkılarıyla çiftçilerimize kolaylık için tarla yolları açıldı.

Kırşehir’de hasat mevsimin gelmesi dolayısıyla İl Özel İdaresi katkılarıyla çiftçilerimize kolaylık için  tarla yolları açıldı.

 Kırşehir İl Özel İdaresi ile Merkez ve ilçe Ziraat odalarıyla yapılan protokol ve ortak çalışmaları ile hasat mevsiminde çiftçilerimize kolaylık sağlanması tarladaki ürünlerini daha rahat hasat etmelerine yardımcı olmak için özel idare ekiplerince tarla yolları açıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi; “Tarım şehri olan ilimizde hasat mevsimi geldi. Bu mevsimde çiftçilerimiz ürünlerini daha rahat koşullarda hasat etmelerine yardımcı olmak için merkez köylerimiz ve ilçelerimizde özel idaremize ait 8 greyder ve araçlarımız ile arazi yolları açıldı. Çiftçilerimize yardımcı olmak öncelikli işlerimiz arasındadır. Bereketli bir hasat yılı olmasını temenni ediyorum. ”dedi.

İlimizdeki çiftçilerde kendilerine yapılan bu kolaylık karşısında İl özel idaresi ve ziraat odası yetkililerine teşekkür etti.

Diğer Haberler