Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Bayramlaştı

İl Müdürü Ramazan Baykara Bayramın İlk Günü Kuruluşlarımızı Ziyaret Ederek Hizmet Alanlarının Sevincine Ortak Oldu.

İl Müdürü Ramazan Baykara Bayramın İlk Günü Kuruluşlarımızı Ziyaret Ederek Hizmet Alanlarının Sevincine Ortak Oldu.

İl Müdürümüz Ramazan Baykara Sayın Bakanımızın selamı ve Sayın Valimizin talimatıyla sosyal mesafe kuralına dikkat ederek tüm kuruluşlarımıza ziyaretler gerçekleştirdi.

İl Müdürü Ramazan Baykara bayram sabahı Müdürlüğüne bağlı Merkez Huzurevimizde kalan mukim büyüklerimizin sofralarına konuk olduktan sonra Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma merkezimizde özel engelli kardeşlerimizin, Çocuk Destek Merkezimizde kalan çocuklarımızın ve Mucur Hayrettin Ekim Huzurevi Müdürlüğünde kalan büyükleri hatırlarını sorarak bayram sevinçlerine ortak oldu. Sonrasında Fatma Bacı Çocuk Evleri Sitesinde kalan çocuklara Vali İbrahim Akın'ın bayram harçlıkları ve hediyelerini takdim etmesinin ardından izolasyon kuruluşumuz Osman Yalçınkaya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizde mukim engelli ve yaşlılarımızı ziyaret etti. Şehit Yakınları ve Gazi Hizmetleri birimi tarafından şehit yakınlarımıza yardım edilerek kahraman şehitlerimizin mezarlık ziyaretleri gerçekleştirildi.

İl Müdürümüz Ramazan Baykara; “Bayram; unutulmazsa masumlar, şehit yakınlarımız, yaşlılarımız, engellilerimiz hakkıyla bayramdır.

Bu duygularla Kurban Bayramı'nda Covid-19 salgını imtihanından eser kalmayan, kaynaştığımız günler niyazıyla Mübarek Ramazan Bayramımız kutlu olsun” dedi.

Diğer Haberler