KIR゙EHンR BASIN KONSEYン誰DEN SAVCI VE EMNンYET MワDワRワNE ZンYARET

Krehir Cumhuriyet Basavcs Bilal Gm ve Krehir ンl Emniyet Mdr Murat Tresin弾 Krehir Basn Konseyi (KBK) Ynetim Kurulu ve yeleri tarafndan ziyaret ger軻kletirildi.

Krehir Cumhuriyet Basavcs Bilal Gümü ve Krehir ンl Emniyet Müdürü Murat Türesin’e Krehir Basn Konseyi (KBK) Yönetim Kurulu ve üyeleri tarafndan ziyaret gerçekletirildi.

Ziyarette KBK Yönetim Kurulu Bakan Sait Yank, KBK Genel Sekreteri, Mucur Gazetesi ンmtiyaz Sahibi ve Anadolu Ajans Mucur Temsilcisi Sait Uyar, KBK Bakan Yardmcs ve ンhlas Haber Ajans Muhabiri Enderhan Öz, Ahi TV Yönetim Kurulu Bakan Hasan Eraslan, Krehir Çidem Gazetesi Genel Yayn Koordinatörü, DHA Krehir Temsilcisi Salih Güner, 40 Arena Gazetesi Muhabiri - Editörü Sümeyye ゙ahin, Çnar Gazetesi Yaz ンleri Müdürü Seda Kzltepe Baysal, Krehir Televizyonu Haber Müdürü Sava Çalar katld.

Cumhuriyet Basavcs Gümü, Krehir’e yeni yaplan S Tipi Cezaevi ve açk cezaevinde üretilen ve sat yaplan ürünlerin Krehir ekonomisine katk saladn anlatt. Gümü, Açk cezaevinde üretilen ürünlerin satlarnn esnaf olumsuz yönde etkilememesi için de effaf davrandklarn söyledi.

Krehir ンl Emniyet Müdürü Türesin ise Krehirli Gazetecilerin alanlarnda yaptklar çalmalarla takip edildiini Krehir’ in emniyet açsndan oluabilecek sorunlarda da ortak paydada buluulabileceini söyledi.

Dier Haberler