KIRŞEHİR BASIN MENSUPLARI TBMM'DE

Kırşehir’de bir ilke imza atan Basın mensupları Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Kırşehirli Milletvekilleri makamında ziyaret etti.

Kırşehir’de bir ilke imza atan  Basın mensupları Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Kırşehirli Milletvekillerini makamında ziyaret etti. 

Gerçekleştirilen ziyarette Ahi Televizyonu muhabiri Cansu Kılınç, Zahide Vural ile Ahi Televizyonu Kameramanı Mesut Dalkılıç, Alfa Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Semra Yılmaz, Kırşehir Televizyonu muhabiri Mahmut Şefik Koç,Ahi Yurdu Gazetesi Spor Muhabiri Salih Hançer ile Köşe Yazarı Gül Adile Dakmaz, Kaman Ak Haber Gazetesi ve Yeşil Kaman Gazetesi, Kaman Anadolu Ajansı ve Kaman Ak Haber Gazetesi, Antalya Kırşehirliler Derneği Başkanı Menderes Atay ve yerel basın mensupları Kırşehirli milletvekilleri ziyaret etti 

Basın mensupları ilk olarak Kırşehirli Milletvekili Hacı Turan'ı ziyaret etti. Turan Kırşehir basının bu anlamlı davranışından gurur duyduğunu ifade ederek şunları söyledi." Sizleri burada görmek çok gurur verici Ne mutlu ki basın dimdik ayakta ve hemşerilerini vekillerini ziyaret ediyor sahip çıkıyor. Seçim sürecinde hemşerilerimizin desteği çok oldu. Bu sizlerinde başarısı siz sesimiz oluyorsunuz.TBMM sizin eviniz Kırşehir'e yatırımlar konsunda da elimizi taşın altına koyacağız diyen Milletvekili Hacı Turan " "Bizim defterimizde unutmak yok" dedi. Turan: “Öncelikle ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. Bana Kırşehir’in havasını getirdiniz. Kırşehir’e hizmetlerimiz devam edecek. Elimizden gelen desteği vereceğiz. İnşallah gelecek seçimde Kırşehir’den üç vekil olacak. Kırşehirlilere de bu vesileyle hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun” dedi.

 

 

                 

Hacı Turan'ı ziyaretinin ardından basın mensupları Ankara'dan Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili seçilen Yıldırım Kaya'yı ziyaret etti.Basın mensuplarına kurmuş oldukları birliktelikten dolayı tebriklerini ileten Kaya " Sizleri burada görmek beni çok mutlu etti. Anadolunun gözde şehri memleketim Kırşehir'in bana kokusunu getirdiniz.Basın demek bizim sesimiz kulağımız demektir. Siz bizleri terk ederseniz bir yanımız eksik kalır. Görüyorum ki hepiniz genç dinamik insanlarsınız Kırşehir basınında kadın muhabirlerin ve çalışanlarının olmasıda gurur verici.Anadolu kadının değdiği her yer değerlenir " dedi.

 

                                             

 

Basın mensupları ardından ise Kırşehir milletvekili Metin İlhan'ı ziyaret etti.İlhan : “Milletvekilliği sürecinde basınımızın büyük desteği oldu. seçim sürecinde olumsuz bir yazı, olumsuz bir haber kesinlikle yapılmadı. Bunun için herkese teşekkür ediyorum gerçeği yansıttığınız için. Çünkü bazen seçim dönemlerinde olumsuz yazılar yazılabiliyor. 07 Temmuz 2018 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yemin ederek milletvekilliğimiz başlamış oldu. Sıkıntılı bir dönemde milletvekili oldum. Ama bu bizim için bir bahane olmayacak. Elimizden gelen her şeyi Kırşehir için yapacağız. " dedi

 

                              

 

 

Kırşehir' Basın mensupları Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinin ardından Belediye Başkanları Birliği Genel Sekreteri Kırşehir Eski Belediye Başkanı Halim Çakır''ı ziyaret etti.

                               

 

Yoğun programından dolayı Ankara'da ki makamında olamayan Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ise Basın mensuplarına bir buluşma sözünü verdi.

Diğer Haberler