Kırşehir Belediyesi'nde Devir Teslim Töreni Gerçekleşti

31- Mart 2019 yerel seçimlerinde CHP %5 lik oy farkıyla seçimleri aldı.

31 Mart 2019 yerel seçim sonrası CHP Kırşehir belediye Başkan Adayı Selehattin Ekicioğlu Belediye Başkanlığını kazanarak bu gün saat 14,00'de Kırşehir Adliyesinde mazbatasını aldı.

Mazbatadan sonra ilk duasını yaptığı Ahi Evran Camii'ne geçerek dua etti. Daha sonra Kırşehir Belediyesi  binasına geçen CHP Kırşehir Belediye Başkanı Selehattin Ekicioğlu halkın büyük bir kalabalığı ve yoğun ilgisiyle karşılandı.

Kırşehir Belediyesi binası önünde bir dua okunarak belediye binasında bulunan makama geçti. Makamda Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci yeni seçilen CHP belediye başkanı Selehattin Ekicioğluna belediye mührünü verdi.

Kırşehir Ak Parti Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Makamlar gelip geçicidir önemli olan geride bıraktığız eserlerdir Kırşehir halkı benden daha iyi çalışacağını düşündüğü Kırşehir'in halkının seçtiği CHP Belediye başkanımız Selehattin Ekicioğlunu seçtiler.

Yeni görevinde Kırşehir Belediye Başkanı Selehattin Ekicioğlunu tebrik ediyorum ve Kırşehir Belediyesinin mührünü takdim ediyorum"dedi.

Kırşehir Belediye Başkanı SelehattinEkicioğlu ise yaptığı açıklamada makamlar gelip geçicidir bundan öncede Sayın Yaşar Bahçeci görevi bir arkadaşımızdan devraldı ve şimdide ben devir alıyorum. Evet makamlar gelip geçicidir şimdi durma zamanı değildir çalışma zamanıdır biz inşallah devraldığımız bu görevi daha ileriye götüreceğiz. Kırşehir bizim bizler bu şehrin büyüyüp gelişmesi kalkınması için çalışacağız. Bu şehri daha da ileri götüreceğiz burdan tüm Kırşehir halkına teşekkür ediyorum "dedi.

Diğer Haberler