Kırşehir Belediyespor'dan Son Dakika Golleri 2-1

Kırşehir Belediyespor ile Van Büyükşehir Belediyespor arasında oynanan maçta son dakikalarda gelen goller ile 2-1 maçı aldı.

Kırşehir Belediyespor ile Van Büyükşehir Belediyespor arasında oynanan maçta son dakikalarda gelen goller ile 2-1 maçı aldı.

Maçla ilgili Ahi Televizyonumuza açıklama yapan Veli Şahin ben bugün için bu maç öncesi van maçı öncesi biz şunu yapmaya çalıştık Kırşehir Spor'un 50'ci kuruluş yıl dönümü öncelikle hepimize hayırlı olsun kulüp başkanıyla yaşıt 1969 tarihinde kurulmuş bir kulübümüz.

Kulübümüzün 50 yıllık bir geçmişi var ben bu sezon için bir vefa yılı başlatmayı arkadaşlarla kararlaştırdık ve bu gün bu maç öncesi 50 yıl önce bu takımda futbol oynamış yeşil beyaz renklere gönül vermiş terlemiş bu şehirle heyecanı yaşamış futbolcu ağabeylerimizi hocalarımızı biz bir kısmını Kırşehir'de ikamet edenleri ve il dışında olanları da davetiyle bizim aramıza katılanlar bize ciddi bir moral ve motivasyon desteği verdiler.

Ben onlara öncelikle bizim davetimize icab edip bizi onurlandırdıkları için kendilerine ayrı, ayrı teşekkür ediyorum kulübümüze verdikleri hizmetlerinden dolayı şehrim adına teşekkür ediyorum.

Çünkü ben hep söylüyorum biz bu koltukları bırakıp gideceğiz ama mühim olan kalıcı şeyler bırakabilmek şehrim adına kalıcı şeyler bırakabilmek takımım adına kalıcı şeyler bırakabilmek bunun mücadelesini veriyoruz bir şeyi gönülden yapmaya çalışıyoruz ben bu gün soyunma odasında arkadaşlara söyledim para herşey demek değildir, paranın peşinden gidenleri bu şehir bu takım hep unuttu ama gönülden yapılanları tarih boyunca hatırlayacak unutmayacak "dedi.

Diğer Haberler