Kırşehir Belediyespor kamp dönemi geçirerek şehrimize döndü

Kırşehir Belediyespor başkanı Veli Şahin bir açıklama yaptığı açıklamada sözlerine şöyle devam etti.

Sevgili Kırşehir Belediyespor Sevdalıları,

Mücadele ettiğimiz 3. Lig 2 Grupta ilk yarıyı lider olarak bitiren takımımız, 2. yarı hazırlıklarının birinci etabını kendi tesislerimizde tamamlayarak Antalya kampı ile devam etti daha sonra Antalyada da iyi bir kamp dönemi geçirerek şehrimize döndü.

2. Yarıya daha da güçlü girebilmek ve zirve mücadelesini sonuna kadar kovalamak üzere Ara Transfer döneminde de yoğun bir mesai yaparak 5 oyuncuyu kadromuza dahil ettik. Yeni Transferlerimiz; 
İsmet Yumakoğulları ( Kale ), 
Fahrettin Bıyıklı ( stoper ), Cabir Coşar ( ortasaha ), Ömer Yalçın ( forvet) ve en son olarak da kanat oyuncusu Ali Han Tuncer ( Kanat ) ile anlaşarak gücümüze güç kattık.

Tecrübelerine ve kalitelerine inandığımız tüm ekibimiz ile birlikte 2. Yarıda daha kaliteli , daha güçlü bir takımla yolumuza devam edeceğiz. 
Bu yolda bize güç ve destek veren başta Belediye Başkanımız sayın Yaşar Bahçeci’ye Milletvekilimiz Sayın Mustafa Kendirli’ye ve Valimiz sayın İbrahim Akın’a çok teşekkür ediyorum.

Tribünde bizleri yalnız bırakmayan yeşil beyaz sevdalısı cefakar ve fedakar taraftarlarımızı her daim olduğu gibi tribünde 12. Güç olarak tek vücut görmek istiyoruz. Yeni transferlerimiz takımımıza ve camiamıza hayırlı uğurlu olsun.

Saygılarımla...

Diğer Haberler