KIRŞEHİR İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜNDEN ZİYARET

Gençlik ve Spor İl Müdürü Faruk ŞAHİN, İşitme Engellilerde Süper Lige çıkan Kırşehir İşitme Engelliler Spor Kulübünü kabul etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Faruk ŞAHİN, İşitme Engellilerde Süper Lige çıkan Kırşehir İşitme Engelliler Spor Kulübünü kabul etti.

Süper lige çıkmalarından dolayı çok büyük mutluluk duyduğunu dile getiren İl Müdürü Faruk ŞAHİN, ‘ hepiniz tek tek tebrik ediyorum elde ettiğiniz bu büyük başarı bizleri çok çok mutlu etti. İnşallah Süper ligde de şampiyon olur Şampiyonluk kupası ile sizleri ağırlarım. Tekrar hepinizi tebrik ediyorum Kırşehir İşitme Engelliler Spor Kulübü olarak Süper ligde başarılar diliyorum. dedi.
Ayrıca, Kırşehir İşitme Engelliler Spor Kulübü başkanı Murat Aktaş’tan Gençlik ve Spor İl Müdürü Faruk Şahin’e, katılmış oldukları yükselme grubuna maddi manevi katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

Kırşehir İşitme Engelliler Spor Kulübü, 19-21 Nisan Adana’nın ev sahipliğinde düzenlenen Spor Toto Sağırlar Futbol 1. Liginden Süper lige yükselme karşılaşmaları E grubunda mücadele yeşil beyazlı temsilcimiz grubundaki rakipleri olan Kahramanmraş İşitme Engelliler Spor Kulübünü 3-0, Niğde İşitme Engelliler Spor Kulübünü 2-1 ve Afşin İşitme Engelliler Spor Kulübünü de 3-2 yenerek namağlup şampiyon oldu.

2019-2020 sezonunda Kırşehir İşitme Engelliler Spor Kulübü ilimizi 16 takımlı İşitme Engelliler Süper Liginde temsil edecekler.

Ziyarette Kırşehir İşitme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Murat Aktaş, İdareci Baran Tilki ve İşaret Dili Tercümanı Derya Atmaca Kocabıyık yer aldı.

Diğer Haberler