Kırşehir TÜGVA'da Yaz Okulu Kayıtları Başladı

Türkiye Gençlik Vakfı’nın her yıl yaz tatilinde Ortaokul öğrencileri için düzenlediği yaz okuluna yeni dönem kayıtları başladı.

Türkiye Gençlik Vakfı’nın her yıl yaz tatilinde Ortaokul öğrencileri için düzenlediği yaz okuluna yeni dönem kayıtları başladı. 
TÜGVA çatısı altında ortaokul öğrencilerinin yaz tatilini en verimli şekilde değerlendirebilmeleri amacıyla her yıl açılan Yaz okulu için kayıtlar başladı. Ortaokul öğrencilerinden yaz okuluna katılan çocuklar din eğitiminden robotik yazılım derslerine kadar bir çok alanda eğitim görürken piknik ve spor aktiviteleri ile de sosyalleşiyorlar. 
Türkiye genelinde binlerce ortaokul öğrencisine yaz okulu imkanı tanıyan TÜGVA’nın Kırşehir’de açacağı yaz okulu için de kayıtlar başladı.
 Yaz okulu  17 Haziranda başlıyor
Türkiye Gençlik Vakfı Kırşehir İl Temsilcisi Sergen Özdemir yapıtığı açıklamada ortaokul öğrencilerine yönelik olarak açılan yaz okulunda ön kayıtların başladığını belirtirken; derslerin 17 Haziran 2019 gününden itibaren başlayacağını belirtti. Özdemir : “ Türkiye Gençlik Vakfı olarak artık geleneksel hale getirdik diyebileceğimiz ve binlerce orta okul öğrencisi kardeşimizin yaz tatilinde dersler anlamında kendilerini geliştirebilecekleri bir ortamı sunarken, sosyal açıdan da düzenlediğimiz piknik ve spor gibi aktiviteleri ile onların kaynaşmasını ve geleceğin gençliği olan bu kardeşlerimizin bir birleri ile gönül bağları kurarak birlik ve beraberlik içerisinde olmaları umudu ile çaba gösteriyoruz. Yaz okulumuza başvurular internet üzerinden başlamıştır. Tüm kardeşlerimizi bekliyoruz.” İfadelerini kullandı. 

Diğer Haberler