Kırşehir'de '27 Evler Yokuşu' Modern Görünüme Kavuştu

Kırşehir Belediyesi tarafından başlatılan çalışmalar sonrasında 27 evler yokuşu olarak bilinen alanda kavşak düzenlemesi yapıldı.

Kırşehir Belediyesi tarafından başlatılan çalışmalar sonrasında 27 evler yokuşu olarak bilinen alanda kavşak düzenlemesi yapıldı.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, trafiğin en sorunlu noktalarından birinde gerçekleştirilen çalışmayla kronikleşmiş bir sorunu daha çözdüklerini söyledi.

Kırşehir'in en yoğun kullanılan güzergahlarından biri olan, küçük bir trafik yoğunluğunda dahi hemen kilitlenen Medrese Mahallesi 27 evler yokuşunda başlatılan düzenleme tamamlandı. Tamamlanan çalışma alanında incelemede bulunan Belediye Başkanı Bahçeci, bölgenin konforlu, güvenli ve seri bir trafik akışına sahip olmasının amaçlandığını bildirdi.

Yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Bahçeci, "Yıllardır süregelen, kronikleşmiş bir soruna el attık yoğun bir gayret sonunda 27 evler yokuşunun yolunu kullanıma kazandırdık. Yaptığımız asfalt ve altyapı düzenlemesi ile trafik çok rahatlamış oldu. Sorunumuzu çözmüş olduk. Vatandaşlarımızı ziyaret ettiğimizde olumlu tepkiler, memnuniyet var. Çok şükür, inandık, gayret ettik, çalıştık. Proje anlamında başarıya ulaştık. Vatandaşlarımız güle güle kullansın. Evlerine daha huzurlu, stressiz gitsinler, sevdiklerine daha fazla vakit ayırsınlar" dedi.

Diğer Haberler