MARTIN SONU BAHAR

KIRŞEHİR'İ KIRŞEHİR'DE YAŞAYANLARLA BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ!

-KIRŞEHİR'İ KIRŞEHİR'DE YAŞAYANLARLA BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ!

 

-TÜM MAHALLELERİMİZLE BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ; HERKES EŞİT HİZMET ALACAK!

 

-31 MART 2019 SEÇİMLERİNDE UMUDUN YEŞERDİĞİNİ VE GELİŞTİĞİNİ HEP BİRLİKTE GÖRECEĞİZ!

 

 

CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayımız Selahattin Ekicioğlu görüştüğü tüm hemşehrileriyle, tüm sivil toplum kuruluşlarıyla, tüm oda, sendika ve derneklerle Kırşehir için hep birlikte, ortak aklı da kullanarak birlikte hareket etmenin önemini vurguluyor.

Görüşme ve ziyaretlerinde yoğun katılım ve destekle karşılaşan Belediye Başkan Adayımız Selahattin Ekicioğlu yüklenmiş oldukları sorumluluğun bilincinde olduklarının altını çizerek artık Kırşehir'in her alanda daha ileri noktalara taşınması vaktinin geldiğini ve bunu da Kırşehi'de yaşayan tüm kesimlerle birlikte başaracaklarını dile getirdi.

31 Mart 2019 seçimlerinde Kırşehir halkının oylarıyla Belediye Başkanı seçilmesi halinde hep birlikte Kırşehir’i yöneteceklerini ifade eden Belediye Başkan Adayımız Selahattin Ekicioğlu şehrin sorunlarının tespiti noktasında tüm parti örgütü ve proje ekiplerinin sahada olduğunu dile getirerek önümüzdeki günlerde projelerini de sırasıyla kamuoyuyla paylaşacaklarını söyledi.

Şehrin geleceği ve halkımızın mutluluğu için çalışacaklarına söz veren Belediye Başkan Adayımız Selahattin Ekicioğlu bu şehir'de yaşanan herkesin şehrimizin gelişimi noktasında sorumluluğu olduğunu belirterek Kırşehir'de yaşayan güzel insanlara, gençlere, kadınlara, gülen yüzlü çocuklara herkese ama herkese daha yaşanılır bir Kırşehir sözü verdi.

Kırşehir'in etkin, planlı ve ekonomik gelişimini hızlandıracak projelere ihtiyacı olduğunu belirten Ekicioğlu çok farklı alanlarda çok sayıda vatandaşın, gencin proje ekibine kendi isteklerince dahil olduklarını belirterek yaşanabilir yarınlara hazırlandıkları müjdesini verdi.

Belediye Başkan Adayımız Selahattin Ekicioğlu "Kırşehir için umudu birlikte ekeceğiz!" diyerek 31 Mart 2019 seçimlerinde bu umudun yeşerdiğini ve geliştiğini hep birlikte göreceklerinin altını çizdi.

Diğer Haberler