Müsiad'dan Kırşehir Belediye Başkanı Selehattin Ekicioğlu'na Ziyaret

Müstakil Sanayi İş Adamları Kırşehir Şube Başkanı Hasan Eraslan ve Müsiad üyeleri ile beraber 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Kırşehir Belediye Başkanı seçilen Selehattin Ekicioğlu'nu makamında ziyaret ettiler.

Müstakil Sanayi İş Adamları Kırşehir Şube Başkanı Hasan Eraslan ve Müsiad üyeleri ile beraber 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Kırşehir Belediye Başkanı seçilen Selehattin Ekicioğlu'nu makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret esnasında açıklama yapan Kırşehir Belediye Başkanı Selehattin Ekicioğlu sözlerine şöyle devam etti.

Öncelikle herkese hoş geldiniz diyorum bizde iş dünyasının içinden geldiğimiz için seçim sırasında sizleride ziyaret ettik. Siyaseti fazla Türkiye'de önde tutuyoruz, her alanda ticarette de ibadette de seçimdede ama seçimden sonra siyasetin bitmesi gerekiyor.

Bizde artık o süreci tamamladık bitirdik şimdi artık vadettiğimiz projelere bakıyoruz, bunuda nasıl yapacağız dediğimizde tabi sivil toplumun bütün bireyleriyle birlikte yapacağız. Bütün kurumlarıyla istihdam odaklı projeleriyle ve iş dünyası ile birlikte yapacağız.

Türkiye'nin en büyük sorunlarından birisi işsizlik bu işsizliği önlemenin yöntemide üretimi arttırmak burada kime görev düşüyor iş dünyasına görev düşüyor bunuda hep birlikte yapmak zorundayız "dedi.

Müsiad Kırşehir Şube Başkanı Hasan Eraslan yaptığı konuşmada sözlerine şöyle yer verdi; dün sayın Cumhur Başkanımızın güzel bir sözü vardı sıcak demiri soğutma zamanı diyordu gerçekten seçim süreci içerisinde her partiden kastını aşan sözleri olmuş olabilir bunu size yakın yaşadınız aday olduğunuz için ançak bundan sonra dediğiniz gibi şehrimize ülkemize hizmet etmek zamanı bu hizmeti de sizler yapacaksınız bizlerde STK'lılar olarak danışılırsa fikrimizi söyleyeceğiz.

Elbetteki şehrimiz için ülkemiz için doğru neyse güzel neyse iyi neyse onu söyleyeceğiz. Biz Müsiad olarak arkadaşlarımzla şehrimizin yanındayız ülkemizin yanındayız hiç bir siyasi partinin arka bahçesi yan bahçesi değiliz elbetteki arkaşlarımızın kendilerine göre siyasi görüşleri var ama bizim önceliğimiz kırmızı çizgilerimiz var.

Kırmızı çizgilerimizde inancımız kuran, bayrak ve vatan inanıyoruz ki sizde bu ölçülere inanıyorsunuz.  Bu ölçülerde çalışmaya hizmet etmeye gayret edin her idarecimizin siz başta olmak üzere biz Müsiad olarak yanındayız destekcisi oluruz. Üstelik sadece Müsiad olarak değil basındaki arkadaşlarımızla yanınızdas olur gayret ederler biz Müsiad olarak başarılar diliyoruz "dedi.

Diğer Haberler