NEŞET ERTAŞ FUTBOL TURNUVASINA DAVET

Kırşehir Neşet Ertaş Masterler Futbol Derneğinden futbol turnuvasına davet.

Kırşehir Neşet Ertaş Masterler Futbol Derneğinden futbol turnuvasına davet.

Bu yıl 2ncisi düzenlenecek olan futbol turnuvası Cuma günü saat 15.30 da başlayacak.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Neşet Ertaş Futbol Kulübü başkanı Battal çelik; Halk ozanı, gönül adamı ve aynı zamanda kulübümüzün isim abası Usta Neşet Ertaş adına bu yıl 2ncisini düzenleyeceğimiz Futbol Turnuvasına tüm sporseverleri davet ediyoruz. Geçen yıl ilkini düzenlediğimiz turnuvaya bu yıl 8 takım katılacak. Turnuva Cuma günü grup maçları ile başlayacak ve Pazar günü 3üncülük maçı ve son olarak ta final maçı ile son bulacak.

Bu yıl Turnuvaya ilimizde bulunan takımımız Neşet Ertaş Masterlerin yanı sıra Kırşehir Masterler ,Aşıkpaşa Masterler,Silifke Veteranlar,Niğde Masterler,Yozgat Masterler,Kayseri Genç Masterler ve Çankırı Belediye Masterler olmak üzere 8 takım mücadele edecek.

2 grup halinde oynanacak müsabakalar sonunda grubu 1.2 sırada tamamlayan takımlar Pazar günü yarı final ve final maçları oynayacaklar.

Ayrıca Turnuva da Cuma günü saat 18.30 da protokol maçı da yapılacak olması ilimizin futbol ve spora ne kadar önem verdiği açısından önemlidir.

Kırşehir Belediye Sporumuzun da bu hafta sonu Ahi stadında olması sebebi ile Maçların tamamı Bağbaşı çim ve sentetik sahalarda yapılacak.

Futbol kardeşlik, dostluk ve kaynaşma için birer araçtır. Bu anlamda ilimize gelen ve turnuvamıza katılan tüm takımlara şimdiden teşekkür ediyorum. Turnuvamız kardeşlik içerisinde ve sakatlıklar yaşanmadan tamamlanmasını temenni ediyorum.

Diğer Haberler