Okul Servisçileri Velilerden Şikayetci

İlimizde bulunan okul servisçileri velilerden yana çok şikayetçi.

İlimizde bulunan okul servisçileri velilerden yana çok şikayetçi.

Okul servisçilerinin en büyük şikayetlerinin başında çocuğunu okula gönderen veliler zamanında çocuklarını apartman önüne indirmediği için sorun yaşıyorlar.

Okul servisçileri zamanla yarışıyoruz çünkü belli bir güzergahımız var çocukları zamanında alamadığımız zaman diğer çocuklar bizi beklemek zorunda kalıyor oysaki velileri çocuklarını şu zaman orda olacağız diye aramamıza rağmen zamanında çocuklarını evlerinin yada apartman önüne indirmiyorlar sonrada diğer velilerin tepkisini biz çekiyoruz derdimizi anlatamıyoruz.

Eğer velilerimiz zamanında çocuklarını ev yada apartman önlerine indirseler bizler böyle bir sorunla karşılaşmayacağız ve zamanla yarışmak zorunda kalmayacağız.

Okullarımızın belli bir giriş çıkış saati olduğundan çocukları okullarına yetiştirmek için artık tam gaz yola devam ediyoruz.

Diğer bir sorunda okul çıkış saatleri belli çocuğu okuldan alıyoruz ve aileden bir telefon geliyor ben evde değilim yada ben çarşıdayım çocuğumu baba annesine bırakabilir misiniz diyor bırakacağımız yer kesinlikle güzergahımız üzerinde değil ve yolda çocuklarını bekleyen ailelere bu seferde diğer çocukları teslim edemiyoruz bu seferde aile telefon açıyor bize nerede kaldınız işim var gücüm var diyor mecburen güzergahımız dışında olan çocuğu en son bırakma zorunda kalıyoruz.

Buradan velilere sesleniyoruz lütfen çocuklarınızı zamanında bize teslim edin ki diğer ailelerin çocuklarını zamanında alalım."dedi.

Diğer Haberler