Organik Ürünler Daha Sağlıklı

İlimizde organik ürün satışı yapan Levent Aslan organik sağlıklı bir yaşam için organik ürünler tercih edilmelidir diyerek sözlerine şöyle devam etti.

İlimizde organik ürün satışı yapan Levent Aslan organik sağlıklı bir yaşam için organik ürünler tercih edilmelidir diyerek sözlerine şöyle devam etti.

ilimizde organik ürün diye organik olmayan ürünleri satışı yapan insanlarımız var bizler buna karşıyız her gördüğümüz ürünün üzerinde organik ürün yazıyor diye organik olduğu anlamanı gelmez.

Organik ürün alırken mümkünse sürekli alış veriş yaptığımız yerlerden genellikle süt ve süt ürünleri satışı yapan yerlerden almalarını halkımızdan istiyoruz.

Müftülük Caddesinde esnaflık yapan  Levent Aslan bizim işyerimizde sattığımız ürünlerin tamamı organiktir tereyağımız, peynirimiz, yumurtamız, sütümüz, yoğurdumuz ve yumurtamıza varıncaya kadar köyden gelmektedir.

Özellikle belirtmek istediğim bir konu var yumurtamız Ulupınar köyünden gelmektedir diğer yerlerde satılan yumurtalara göre yumurtamız hem çift sarılı hem de yumurtamızın içi sarı çıkmaktadır tereyağıyla yumurtamızı pişirdiğinizde zaten kokusundan ve tadıyla doymuş olacaksınız.

Bizim sattığımız ürünler tamamen şeffaftır ve kesinlikle organik olmayan ürünleri halkımıza organik diye satmıyoruz.

Genetiği değiştirilmiş ürün piyasada çok sayıda satılmaktadır halkımız buna dikkat etsin genetiği değiştirilmiş ürün alana kadar organik olan ürünlere yönelmelerini tavsiye ediyor doktorlarımız tabi neredeyse genetiği değiştirilmemiş ürün bulmak tabi ki zor.

Bizim gibi süt ve süt ürünleri satan esnaflarımıza yönelmelerini tavsiye ediyoruz bizler tamamen doğal genetiği değiştirilmemiş organik ürün satmaktayız burada genetiği değiştirilmiş ürünleri çocuklarımıza yedirmemeleri konusunda ailelere çok büyük şeyler düşüyor.

Çocuklarımıza doğal organik köylerde yetişen üretilen organik ürünler yedirin çocuklarımızın gelişmesinde çok önemli yer teşkil ediyor.''dedi.

Diğer Haberler