Rektör Karakaya Kırşehir Şeker Fabrikası Müdürünü Ziyaret Etti

Göreve geldiği günden bu yana şehir ile bütünleşik bir yapıya özen gösteren Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir Şeker Fabrikası Müdürü Yavuz Erence’yi ziyaret etti.

Göreve geldiği günden bu yana şehir ile bütünleşik bir yapıya özen gösteren Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir Şeker Fabrikası Müdürü Yavuz Erence’yi ziyaret etti. Karşılıklı fikir alışverişlerinin yapıldığı ziyarette şehrimizin, üniversitemizin ve bölgemizin genel durumu görüşüldü.

Spora ve sporcuya önem veren Rektör Karakaya aynı zamanda Süper Lig’de mücadele eden Hentbol Takımı ile ilgili olarak Kırşehir Şeker Fabrikası Müdürü Yavuz Erence’yi bilgilendirdi. Takımın başarılarını yakından takip ettiğini dile getiren Erence, takıma destek vereceğini sözlerine ekledi.

Ahi Evran Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Hentbol Takımına verecekleri desteklerden dolayı Yavuz Erence’ye teşekkür eden Prof. Dr. Vatan Karakaya, takımımızın şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inandıklarını sözlerine ekledi. Günün anısına takımın forma ve flamasını Erence’ye hediye eden Rektör Karakaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yapılacak ikili iş birliklerine hazır olduklarını kaydetti. Gençlerin, eğitimin ve sportif faaliyetlerin her zaman desteklenmesi gerektiğini belirten Erence, hediye ve ziyaretlerinden dolayı Rektör Karakaya’ya teşekkür etti.

Diğer Haberler