Sağlık Sen Delegeleri Kahvaltıda Buluştu

Kırşehir Sağlık Sen delegeleri ve aileleri sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Kırşehir Sağlık Sen delegeleri ve aileleri sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Sağlık Sen tarafından düzenlenen kahvaltıya Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kırşehir İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Suat Türkoğlu Kırşehir Sağlık Sen Başkanı Cuma Köysüren ve Sağlık Sen delegeleri ve üyeleri aileleriyle birlikte sabah kahvaltısına katıldılar.

Sağlık Sen Başkanı Cuma Köysüren kahvaltıya katılan herkese teşekkür ederek Kırşehir Ahi Evran Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki tüm çalışanlardan Kırşehir halkının memnun olduğunu ve sendika olarak Türkiyenin en büyük sendikası olduğunu her geçen gün sendikanın büyüdüğünü ve bizlerden önce sendikaya başkanlık yapmış bizlere ister oy versin isterse oy vermesin kimseyi hiç bir şekilde ayırmadık ve ayırmayacağız "dedi.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Sağlık Seni'in düzenlemiş olduğu bu kahvaltı programında burada olmaktan çok memnun olduğunu ve Kırşehir'de hastalandığımızda gerek doktorların gerekse çalışan personellerin görevlerini sonuna kadar yerine getirdiğini ve tüm çalışanlara ve bu programı düzenleyen herkese teşekkür ediyorum "dedi.

Diğer Haberler