ŞAMPİYON İSPANYA'DA TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDECEK

"TEBRİKLER ŞAMPİYON" Ramazan Çavuşoğlu 2012 yılında Türkiye altıncısı 2013 yılında Türkiye üçüncüsü ve 2018 Eylül ayında da Türkiye birincisi oldu.

TÜRKİYE BÜYÜK ERKEKLER ATLETİK FİZİK ŞAMPİYONU HULK GYM’DEN ÇIKTI

Spora ve sporcuya verdiği değer ile adından söz ettiren ilimiz Kırşehir yine başarılı bir sporcu çıkardı.

Çalışmalarına Kırşehir’de devam eden ve yarışmaya hazırlanan Ramazan Çavuşoğlu Türkiye büyük erkekler atletik fizik Şampiyonası’nda altın madalyaya uzandı.

Zorlu rakipler karşısında keskin hatları ile ön plana çıkan ve rakiplerini geride bırakmayı başaran Ramazan Çavuşoğlu bu zorlu yarışma sonrası İspanya’da Türkiye’yi temsil edecek.

Şampiyonluk yolunda hiç kimseden destek görmezken gerekli ilgi ve alakayı HULK GYM FITNESS salonundan gördüğünü söyleyen sporcu başarı yolunda Hulk sahipleri Mehmet Kocabaş ve Murat Coşar başta olmak üzere tecrübeli antrenör kadrosuna teşekkür ettiğini belirtti

Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı kredi yurt kurumu Kırşehir il Müdürlüğü’nde memur olarak görev yapan Ramazan Çavuşoğlu 11 yıldır bu sporu yapıyor ve 2012 yılında Türkiye altıncısı 2013 yılında Türkiye üçüncüsü ve 2018 Eylül ayında da Türkiye birincisi oldu. Başarılarının devamını diliyoruz

Diğer Haberler