TÜGVA’LI GENÇLER İFTARDA BULUŞTU

TÜGVA (Türkiye Gençlik Vakfı) Kırşehir İl temsilciliği Ramazan ayı münasebeti ile ayın ruhuna uygun etkinlikler çerçevesinde bugün iftar organizasyonunda Kırşehir’lilerle buluştu.

TÜGVA (Türkiye Gençlik Vakfı) Kırşehir İl temsilciliği Ramazan ayı münasebeti ile ayın ruhuna uygun etkinlikler çerçevesinde bugün iftar organizasyonunda Kırşehir’lilerle buluştu.

TÜGVA Kırşehir İl Temsilcisi Sergen Özdemir Ramazan ayının ruhuna uygun bir şekilde geçirmek adına bu tarz bir etkinlik düzenledik. Amacımız manevi atmosferin tavan yaptığı bu ayda din, dil, ırk,siyaset gözetmeksizin vatandaşlarımızla aynı sofrada oturup iftarımızı birlikte açtık. İnşallah bu etkinliklerimizi gücümüz nispetinde devam ettireceğiz.Organizasyonumuza katılan ve soframıza iştirak edip bizimle iftarını açan tüm hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum."

Gençlerle birliktelik yolunda azimle çalışan TÜGVA gönüllülerimiz ile gençlik iftarında bir araya geldik. Ramazan ayını gençlerle birlikte geçirmeye özen gösteren ve gerçekleştirdikleri çalışmalarla ramazan ayının anlam ve önemini vurgulayan gönüllülerimiz için motive edici bir iftar programı oldu.

Gençlik iftarı programı, Kuran-ı Kerim tilavetiyle başladı. Açılış konuşmasını gerçekleştiren il temsilcisi Sergen Özdemir Ramazan Ayının Önemine Dikkat çekti. Özdemir Konuşmasında şunları kaydetti.

‘Başı rahmet Ortası Mağfiret Sonu Cehennem azabından kurtuluş olan mübarek ramazanı şerifimiz başta ülkemiz ve tüm İslam âlemine hayırlara vesile olmasını cenabı Allahtan niyaz ediyorum’ dedi.

Her zaman dostluğun ve kardeşliğin temsili olmak için çıktığımız bu yolda, gecesini gündüzüne katarak çalışan gönüllülerimiz için ümit verici bir iftar programı oldu. İyilik odaklı çalışmaların giderek aratacağı ve tüm Türkiye’de yaygınlaşacağına inanan TÜGVA gönüllülerinin gerçek bir aile olduğunu gösteren birlikteliği fotoğraflara yansıdı.

İftar programı akşam namazının kılınması ile sonlandı. Programa Çoksayıda STK temsilcisi ve kurum amirleri de katıldı.

Diğer Haberler