Vali İbrahim Akın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Vali İbrahim Akın, kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaretleri kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ziyaretinde İl Müdürü Ramazan Baykara’dan kurumda yürütülen çalışmalar hakkında genel brifing alan Vali İbrahim Akın, kurum birimlerini de tek tek gezerek personelden bilgiler aldı.

Ziyaret sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, kimsesiz çocukların ve korunmaya muhtaç vatandaşlarımızın işlemlerini yürüten Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğünün önemli bir görev yaptığını söyledi.

Personelin daima güler yüzlü hizmet ederek vatandaşlarımıza yakın ilgi göstermesi gerektiğini belirten Vali İbrahim Akın, “Devletimizin koruması altındaki çocuklarımız, kimsesiz yaşlılarımız ve bakıma muhtaç engelli vatandaşlarımıza göstereceğimiz ilgi, güler yüz ve şefkat onları mutlu edecektir. Devletimiz zaten onlara gereken desteği vermektedir. Bizler de onların yanında olarak yüzlerini güldürmeli, işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlamalıyız. Müdürlüğümüz, şehit yakınları ve gazilerimizle de ilgilenen bir kurumdur. Vatandaşlarımızla birebir muhatap olan kurum personellerimizin çalışmalarını yakından takip edeceğiz. Kırşehir İl Müdürlüğümüzden başarılı çalışmalarıyla diğer illere de örnek olmasını bekliyoruz.” dedi.

Ardından, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara ve ilgili şube müdürlerinin de yer aldığı toplantıda kurumda yürütülen çalışmalar hakkında detaylı bilgiler alan Vali İbrahim Akın’ın ziyareti, kurum binasında yaptığı inceleme ile sona erdi.

Diğer Haberler