Vali İbrahim Akın Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Vali İbrahim Akın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Gazeteciler, Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti Kırşehir Başkanı Sait Yanık tarafından organize edilen kahvaltıya katıldı.

Vali İbrahim Akın, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla Gazeteciler, Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti Kırşehir başkanlığı tarafından organize edilen kahvaltıda ilimiz basın çalışanları ile bir araya geldi.

Vali İbrahim Akın, kahvaltı programından sonra yaptığı konuşmada, “Fedakârlık, sevgi, gönül işi olan basın işi gerçekten kolay bir meslek değildir. Bu meslekte çalışan arkadaşlarımız görevlerini zor şartlarda, büyük fedakârlıklarla yerine getirirler. Her zaman söylediğimiz gibi, basın mensuplarımız görev yaptıkları yerde toplumumuzun gözü, kulağı, dilidir. Toplumun sorunları, bilinmesi gereken gelişmeler basın aracılığıyla kamuoyuna duyurulur. Bizler de haberlerinizi ilgiyle takip ediyor, sizlerin tespit ettiği konuları dikkatle inceliyoruz. İlimiz basını yapıcı, yol gösterici, olgun bir tavırla haberlerini yapmaktadır. Bu nedenle hepinize teşekkür ediyor, gününüzü kutluyorum.” dedi.

Milletvekilimiz Metin İlhan da konuşmasında, ilimiz basın çalışanlarının gününü kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.

KIRGARAT-C Başkanı Sait Yanık da konuşmasında, ilimiz basın mensuplarına her zaman destek vermesinden dolayı Vali İbrahim Akın'a teşekkür etti.

Program, Vali İbrahim Akın'ın basın mensuplarıyla yaptığı sohbet ve hatıra fotoğrafı çektirmesi ile sona erdi.

 

Diğer Haberler