YAŞAYAN HAZİNELERİMİZ KIRŞEHİR’E GELİYOR!

Madalya Avcılarından Milli Güreşçi Rıza Kayaalp ve Taha Akgül Kırşehir’e geliyor.

Gençlik Spor Bakanlığı Kredi Yurtlar Kurumu tarafından tertiplenen  ‘Çınaraltı Gençlik Söyleşileri’ ‘Yaşayan Hazineler Gençlik Sohbetleri’ nedeniyle Milli Güreşçilerimizden Madalya Avcısı Rıza Kayaalp ve Taha Akgül Kırşehir’e gelerek öğrencilerle buluşacak.

12 Kasım 2015 Perşembe günü saat 16.00’da Ahievran Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Konferans Salon’unda düzenlenecek olan ‘Yaşayan Hazineler Gençlik Sohbeti’ ile ilgili bilgi veren KYK Kırşehir İl Müdürü Faruk Şahin, “ Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Yaşayan Hazineler Gençlik Sohbetine Milli Güreşçilerimizden Rıza Kayaalp  ve Taha Akgül katılacak” dedi.

KYK Genel Müdürlüğünün örnek bir çalışma başlattığına dikkat çeken KYK Kırşehir İl Müdürü Faruk Şahin, “ Genel Müdürlüğümüz ülke genelinde Yaşayan Hazineleri gençlerle buluşturacak. Söyleşimize katılan ‘Yaşayan Hazinelerimiz’ gençlerimize yaşam hikayeleri ve başarılarının sırlarını anlatacaklar. Bu programımızın ilki Perşembe günü ilimizde yapılacak. Milli Güreşçilerimiz öğrencilerimizle bir araya gelerek onlara başarı sırlarını anlatacaklar. Öğrenci ve gençlerimizin bu insanlarımızın başarılarından faydalanmaları için  bu programımıza davet ediyoruz” diye konuştu.

Diğer Haberler