YILDIZLAR BOCCE İL BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

Okul Sporları faaliyet programında yer alan Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Bocce il birinciliği müsabakaları sona erdi.

Okul Sporları faaliyet programında yer alan Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Bocce il birinciliği müsabakaları sona erdi. İl Müdürlüğü Ahi Stadyumu Bocce alanında yapılan Yıldızlar Bocce il birinciliği karşılaşmalarında dereceye giren okullar belli oldu.

Karşılaşmaların sonrasında ödül töreninde konuşan Gençlik ve Spor İli Müdürü Faruk ŞAHİN sporcularımızı tek tek tebrik edip, başarı dileklerinde bulundu. Bu sporun burada kalmamasını öğrencilik hayatları boyunca her zaman oynamaları ve ilerleyen yıllarda kendileri için güzel bir aktivite olduğunu dile getirdi. İl birincisi olan okullarımızı tebrik eder, il dışında gruplarda bizleri en güzel şekilde temsil edecek olmanızı dilerim dedi.

Sonrasında dereceye giren okullara kupa madalya ve başarı belgelerini Gençlik ve Spor İl Müdürü Faruk ŞAHİN ve Okul Sporları Şube Müdürü Kerim KOCABIYIK tarafından sporculara takdim edildi.
Yıldız Kızlarda birinci Fatimatüz Zehra İmam Haitp Ortaokulu, ikinci Akpınar Ortaokulu, üçüncü Kırşehir Merkez İmam Hatip Ortaokulu ve dördüncü TEV Zahide Zehra Garring Ortaokulu olurken Yıldız Erkeklerde birinci Akpınar Ortaokulu, ikinci Merkez Yunus Emre Ortaokulu, üçüncü 24 Aralık Atatürk İmam Hatip Ortaokulu ve dördüncü Aşıkpaşa İmam Hatip Ortaokulu oldu.

Diğer Haberler